Гарантія Якості

Ліцензійна угода

Вітаємо на lovebooks.com.ua!

Будь ласка, прочитайте цю Ліцензійну угоду (далі — «Угода») перед використанням веб-сайту lovebooks.com.ua (далі — «Послуга»), у тексті — lovebooks  (далі — «Сайт», «нас», «ми» або «наш»). Доступ до Сайту та користування Послугою здійснюється за умови прийняття та дотримання цієї Угоди. Угода поширюється на всіх відвідувачів та користувачів Послуги. При використанні Послуги ви погоджуєтеся з цією Угодою. Якщо ви не згодні з будь-якою частиною Угоди, ви не можете отримати доступ до Послуги.

Ця Угода регулює відносини між lovebooks та особою, яка бажає скористатися Послугою. До розміщення замовлення (даних, інформації, графічних або фотозображень, оригінал-макетів тощо) уважно ознайомтеся з цією Угодою.

Будь-які дії користувача, спрямовані на розміщення замовлення, свідчать про те, що він у повному обсязі погоджується з Угодою та не заперечує її.

Політика приватності

Ми не будемо використовувати або ділитися отриманою інформацією з будь-ким, крім сторін, вказаних у цій Угоді. Ми використовуємо вашу особисту інформацію для забезпечення та підвищення якості обслуговування. Використовуючи Послугу, ви погоджуєтеся на збір і використання інформації відповідно до цієї Угоди.

На особисті дані, розміщені користувачем, розповсюджується дія Закону України «Про захист персональних даних», при цьому надання будь-якої інформації про користувача та його дані можливе виключно за наявності законних підстав, передбачених чинним законодавством України. Під час використання Print It, ми можемо попросити вас надати нам певну особисту інформацію, яка може бути використана для контакту або ідентифікації. Персональні дані можуть включати в себе таку інформацію (але не обмежуються нею): ваше ім’я, номер телефону, адресу електронної пошти, поштову адресу (далі — «Особиста інформація»). Адреса електронної пошти, яку користувачі подають для обробки замовлень, буде використовуватися тільки для відправки їм інформації та оновлень, що мають відношення до їх замовлень. Вона також може бути використана для відповіді на їхні запити, і/або інші запити або питання. Якщо користувач вирішить підписатися на нашу розсилку, він буде отримувати електронні листи, які можуть включати в себе новини компанії, оновлення, інформацію, пов’язану з продуктом або послугою тощо. Якщо в будь-який момент користувач захоче відмовитися від отримання розсилки, у нижній частині кожного листа розсилки ми включаємо детальну інструкцію про те, як відмовитися від отримання листів. Крім того, користувач може зв’язатися з нами через наш сайт.

Конфіденційність даних

Ми не продаємо, не обмінюємо та не передаємо персональні ідентифікаційні дані користувачів третім особам. Ми можемо ділитися загальними агрегованими демографічними даними, не пов’язаними з будь-якою особистою ідентифікаційною інформацією щодо відвідувачів і користувачів, з нашими діловими партнерами, довіреними особами та рекламодавцями для цілей, описаних нижче. Ми можемо використовувати послуги сторонніх компаній для надання нам послуг або виконання адміністраційних дій від нашого імені, таких як розсилка інформаційних листів або опитувань. Ми можемо ділитися інформацією з даними третіми особами для вказаних цілей за умови, що ми отримали на це дозвіл.

Наш сайт може містити посилання на сторонні веб-сайти або послуги, які не належать або не контролюються Print It. Print It не має ніякого контролю і не несе жодної відповідальності за зміст, політику конфіденційності або діяльність будь-яких сторонніх веб-сайтів або послуг. Ви визнаєте та погоджуєтеся, що Print It не несе відповідальності або забов’язань, прямо або побічно, за будь-яку шкоду або втрати, викликані або ймовірно викликані в зв’язку з використанням або довірою до будь-якого продукту або послуг, доступних на або через такі веб-сайти або послуги. Ми рекомендуємо вам ознайомитися з умовами та політикою конфіденційності сторонніх веб-сайтів, які ви відвідуєте.

Правила користування сайтом

 1. Для оформлення замовлення користувач має зареєструватися на Сайті або зайти через свій профіль у соцмережах (Фейсбук, Інстаграм). Реєстрація на Сайті є безкоштовною.
 2. Розміщуючи свої дані, користувач дає згоду lovebook на обробку своїх персональних даних, згідно із Законом України «Про захист персональних даних» (деталі — в Ліцензійній угоді).
 3. Print It має право відмовити користувачеві в реєстрації на Сайті, розміщенні будь-яких даних або інформації, графічних чи фотографічних зображень, оригінал-макетів та інших матеріалів або видалити вже зареєстрованого користувача без пояснення причини.
 4. Користувач не має права розміщувати на сайті чи отримувати через сайт будь-які дані чи інформацію, графічні або фотографічні зображення, оригіна-макети тощо, які заборонені у вільному доступі чинним законодавством України або суперечать нормам суспільної моралі.
 5. У випадку використання користувачем даних або інформації, графічних чи фотографічних зображень, оригінал-макетів та інших матеріалів, які порушують чинне законодавство України, у тому числі права третіх осіб, які були розміщені на сайті чи стали предметом надання послуг Print It, користувач самостійно несе відповідальність за це порушення.
 6. Контент сайту (дані або інформації, графічні чи фотографічні зображення, оригінал-макети та інші матеріали), програмне забезпечення, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю lovebook і захищені Законом України «Про авторське право та суміжні права».
 7. У зв’язку з тим, що lovebook не гарантує безперебійної та безпомилкової роботи сайту, Сайт не несе відповідальності та не компенсує збитки, отримані користувачем чи третіми особами в результаті користування чи неможливості користування сайтом.
 8. Ми не несемо відповідальності за перебої в роботі нашої служби, що виникли за непереборних обставин, у тому числі: вандалізму, крадіжки, перерви в роботі телефонних послуг, інтернет-перебоях, помилки працівника, екстремальних чи суворих погодних умовах або будь-яких інших причини, які, як правило, називають «форс-мажор».
 9. lovebook не здійснює корекції даних, інформації, графічних і фотографічних зображень, оригінал-макетів та інших матеріалів і здійснює друк у тому вигляді та кількості, які зазначив користувач.
 10. Замовник погоджується відшкодувати всі задані lovebook збитки, які були викликані неправомірними діями Замовника. Відшкодування буде розраховане та представлене уповноваженим представником lovebook.

Оплата замовлення

 1. Ви погоджуєтеся забезпечити актуальну, повну й точну інформацію про обліковий запис та замовлення, зроблені вами на Сайті. Ви погоджуєтесь оновлювати всю надану інформацію, включаючи адресу електронної пошти та номери кредитних карт і терміни дії так, щоб ми могли завершити послугу та зв’язатися з вами за потреби.
 2. Ви можете скасувати замовлення протягом 24 годин з моменту замовлення. По закінченню 24 годин ми не можемо скасувати замовлення, за винятком випадків, що визначені Політикою повернення.

Політика повернення

Ми готові замінити ваше замовлення або повернути сплачені за нього гроші, якщо воно прибуло пошкодженим або з матеріально-виробничим дефектом. Якщо ви отримали продукт в пошкодженому стані або хочете повернути гроші, будь ласка, повідомте нам протягом 14 днів з моменту отримання замовлення. Для цього відправте нам лист на manager@lovebooks.com.ua.

Авторські права

Ми друкуємо все, що замовник відправляє нам для друку. Ви несете відповідальність за забезпечення того, щоб вміст ваших фотографій не порушував авторські права або не порушував закони вашої країні. З погляду авторського права замовлення фотографій для друку не впливає на право власності на ці фотографії. Як і раніше, ви залишаєтесь власником авторських прав на зображення та не відмовляєтесь від будь-яких прав на них. Ваші фотографії залишаються вашими фотографіями незалежно від того, надруковані вони чи ні.

Обмеження відповідальності

Компанія не несе відповідальності за будь-яку відмову виконати зобов’язання за Угодою, що викликана подією, яка не залежить від lovebook, включаючи, але не обмежуючись, затримку в доставці через об’єктивні причини або національні свята чи недостовірну інформацію, що викликала неможливість виконання зобов’язання та надання послуг lovebook.

Print It не несе відповідальність перед замовником за будь-яку з наступних ситуацій: втрата прибутку, втрата доходу, втрата заощаджень, втрата можливості, втрата бізнесу та втрати ділової репутації або за будь-які непрямі втрати, збитки, витрати та інші вимоги (чи то через недбалість компанії, її працівників, субпідрядників або інших), які виникають у зв’язку з Послугами або Угодою.

Регуляційне Право

Ця Угода, а також Правила користування сайтом будуть регулюватися й трактуватися відповідно до законів України, незалежно від конфлікту юридичних положень. Наша нездатність забезпечити дотримання будь-якого права або пункту в Угоді, а також у Правилах користування сайтом не буде розглядатися, як відмова від цих прав. Якщо будь-який пункт в Угоді, а також у Правилах користування сайтом буде визнано судом недійсним або незаконним, інші пункти залишатимуться в силі. Ця Угода, а також Правила користування сайтом є домовленістю між нами щодо наших Послуг, і замінює собою всі попередні угоди, які ми могли мати щодо надання Послуг.

Зміни в політиці конфіденційності

Print It має право на свій розсуд оновлювати дану політику конфіденційності. Ми рекомендуємо користувачам постійно перевіряти цю сторінку на предмет будь-яких змін, щоб залишатися поінформованим про те, як ми допомагаємо захистити особисту інформацію, яку збираємо. Ви визнаєте та погоджуєтеся, що переглядати час від часу Ліцензійну угоду, а також Правила користування сайтом і ознайомлюватися зі змінами є вашою відповідальністю.