Друк фото у Lovebook

09.09.2020

Друк фото у Lovebook

 

В житті кожного з нас є величезна кількість різноманітних моментів. Час проходить, а гарні спогади залишаються тільки в пам’яті. Довгий час людство боролося з цим викликом і намагалося матеріалізувати свої спогади, щоб повертатись до них, рефлексувати чи передавати своїм нащадкам. Вже майже 200 років, як люди винайшли перший фотоапарат і понад сорок, як почали використовувати лазерний принтер, що створило умови для розвитку масового фотодруку. Не цікавитися фотографією чи не створювати її взагалі було б по-справжньому втраченою можливістю залишити про себе спогад дітям та онукам.

Варіанти друку

Сучасні технології стрімко розвиваються, а тому вже давно не потрібно звертатися до салону, щоб виготовити фотографії. Кожна людина сьогодні може звернутись до онлайн-ресурсів, котрі допоможуть просто та швидко надрукувати фото. Наша компанія пропонує вашій увазі виготовлення фотографій онлайн. Для того щоб замовити друк фотографій, вам потрібно:

 1. відвідати сайт https://lovebooks.com.ua/;

 2. вибрати розмір бажаної фотографії;

 3. завантажити фото на сайт;

 4. вибрати найбільш зручний спосіб доставки: Нова пошта, кур'єрська доставка або самовивіз. 

Найбільш важливими питаннями, що стосуються друку фотографії є матеріал та розмір. На ваш вибір чотири формати друку:

 • 9х13

 • 10х15

 • 13х18

 • 15х21

Типи фотопаперу

Пропонуємо Вашій увазі друк фотографій на шовку (у розмірах 10х15, 15х21, 20х30) і друк на люстрі (у розмірах 9х13, 10х15, 19х13, 15х21, 20х30).

Люстр

Матеріал люстр - це спеціальний вид паперу, основними характеристиками якого є легка текстура та незначний рівень глянцю. Цей папір унікальний тим, що на основі цього матеріалу чудово знаходять відображення різноманітні сюжети. На ньому можна виконати, як зображення насиченні щільними, яскравими кольорами, так і високопрофесійні та точні роботи.

Шовк

Матеріал шовк - якісний та надійний папір. Головною особливістю Silk (шовку) є його унікальна фактурна поверхня, що схожа за своїми властивостями до тонкої тканини з шовку. Ви можете спостерігати це не тільки візуально, а й відчути власною рукою. Серед переваг фотографії, виконаної на основі матеріалу шовку, такі:

 • не залишає відбитки пальців;

 • стійке і чітке зображення;

 • відбиває всю палітру яскравих кольорів;

 • має естетичний вигляд.

Незважаючи на вибір типу матеріалу, Ви будете задоволені результатом.

Техніка для друку фото

Кожного року у сфері фотографії відбуваються постійні покращення. Завдяки сучасному обладнанню можна досягнути високоточних та якісних світлин, зображення на яких постійно вдосконалюється та наближається до відтворення справжньої реальності. Ми намагаємось відповідати на всі виклики сучасності, постійно оновлювати обладнання та працювати над якістю зображення. 

Машини Noritsu — є головною технікою, якою ми користуємось у виготовленні фотографій. Вони відповідають усім міжнародним стандартам та мають унікальні властивості:

 • забезпечення друку фото високою якістю;

 • чудова передача кольорів;

 • простота та надійність у користуванні;

 • висока швидкість виготовлення світлин;

 • миттєве висихання фарби.

 

Хімічний друк є класичним, за допомогою якого якість світлини не втрачається та збільшується деталізація зображення. Така технологія використовується для друку фотокниг та високоякісних фотографій.

Виготовлення фотографій в нашому онлайн-сервісі - це просто та швидко, отримати готові фотографії можна за 1-2 дні. Ми гарантуємо високу якість та чіткість зображення, чудову кольоропередачу фотографії, широкий вибір формату та матеріалу світлини, швидке виготовлення та зручна доставка по всій Україні. 

Ми впевнені, що ви залишитесь задоволенні відповідністю ціна-якість нашої продукції. Навіщо хвилюватися про те, де зробити високоякісні фотографії, якщо надійний сервіс у вас під рукою! Ми завжди підтримуємо контакт з покупцем, і тому кожної миті ви можете зв’язатися з нами у соціальних мережах Instagram, Facebook, через вайбер або телеграм. 

Крім того, на сайті можна більш детально ознайомитися з нашими послугами та підібрати для себе продукцію.